03.03.2020/13:03

Auchan ma nową umowę z Ceetrus. Centra z nowym zarządcą

Firma Ceetrus Polska (dawniej Immochan) pod koniec ub.r. podpisała z Auchan Polska umowę, na mocy której w których Ceetrus odpowiada za komercjalizację powierzchni handlowej i zarządzanie umowami najmu, powiększyło się do 55 lokalizacji.

Ceetrus Polska zarządza i odpowiada za komercjalizację 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Bronowice i Galerii Łomianki. Komercjalizacja centrów handlowych i zarządzanie umowami najmu są kluczowymi obszarami działalności Ceetrus Polska od początku obecności na polskim rynku. Spółka konsekwentnie powiększa kompetencje w tym zakresie.

Na podstawie umowy o współpracy z Auchan Polska we wrześniu 2016 roku portfolio komercjalizowanych przez Ceetrus powierzchni handlowych powiększyło się o 16 lokalizacji, w których znajduje się hipermarket Auchan (dawne Reale). Z kolei w listopadzie 2019 roku dołączyło do nich kolejnych 15 obiektów handlowych z marketem Auchan, zlokalizowanych w 12 miastach centralnej i południowej części Polski. Dzięki temu obecnie Ceetrus zarządza umowami najmu około 625 lokali w pasażach handlowych w 31 lokalizacjach, a ich łączna powierzchnia najmu GLA wynosi ponad 53 tys. mkw.

Za kontakty z najemcami wyżej wymienionych obiektów odpowiadają Marcin Matysiak, Joanna Madeńska-Szestakowska oraz Ewelina Rolak z działu komercjalizacji Ceetrus.

W 31 obiektach handlowych z marketem Auchan funkcjonuje od kilku do kilkunastu lokali. Są wśród nich zarówno punkty handlowo-usługowe, jak i najemcy oferujący odzież i akcesoria.

Ceetrus Polska obecnie Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 31 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan o powierzchni 53 tys. mkw. Firma jest także właścicielem i zarządza portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • 11 03.03.2020

    Dobrze byłoby, gdyby Ceetrus wziął się za komercjalizację tesco, bo C&W nic nie robi

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.