06.02.2020/12:29

Auchan otworzy w lutym trzy nowe sklepy franczyzowe. W ciągu pięciu lat ma ich być 300!

Po pierwszych trzech otwarciach w regionie Warszawy, w lutym tego roku kolejne 3 sklepy franczyzowe pod logo Auchan Supermarket zostaną otwarte w Myślenicach, w Dobroszycach oraz w Centrum Handlowym Gdańsk Matarnia. Tym samym na koniec lutego park sklepów franczyzowych powiększa się do 6 supermarketów i 2 hipermarketów.

Auchan Supermarket w Myślenicach został otwarty 6 lutego. Sklep znajduje się w Galerii Handlowej “Galeria Myślenicka”, a jego powierzchnia sprzedaży wynosi 1 100 mkw. Sklep oferuje 15 000 SKU, stawia przede wszystkim na ofertę produktów świeżych i BIO. Tradycyjne działy Mięso, Sery, Ryby, Drób oferują codziennie świeże artykuły po promocyjnych cenach. Na Klientów czeka ponad 200 miejsc parkingowych.

Auchan Supermarket w Dobroszycach zostanie otwarty 18 lutego br. Sklep jest kierowany przez spółkę FTD Pająk. Spółka kieruje centrum handlowym wraz ze stacją paliw, restauracją oraz supermarketem. Sklep dysponuje 30 miejscami parkingowymi, znajduje się na wjeździe do miasta Dobroszyce, 20 km od Wrocławia. Sklep ma powierzchnię sprzedaży ponad 500 mkw. Sklep oferuje 10 500 SKU, przede wszystkim produkty lokalne, markę własną Auchan oraz świeże owoce i warzywa na wejściu do sklepu.

Auchan Supermarket CH Gdańsk Matarnia otworzy się 27 lutego. Jets zarządzany przez spółkę Delta Pomorze. Na 950 mkw powierzchni sprzedaży sklep oferuje 15 000 SKU, przede wszystkim marki własnej Auchan, jak również produktów świeżych, lokalnych i BIO. Sklep ma ambicję obsługiwania około 1500 klientów dziennie, ekipa liczy 25 pracowników.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • abc 06.02.2020

  W takim Auchan ludzie kupują i są wracając aby znowu zrobić kolejne zakupy i jest tam tanio oraz duży wybór towarów - w tych sklepach Spar które mają być - ale ich nie ma, i nie będzie po prostu - czyli nic z tego nie będzie. Już jak Piotr i Paweł miał kłopoty i trudności - wiadomo było że upadnie to wszystko, nic z tego nie będzie, że ludzie już tam nie będą kupować i wracać na zakupy - ale wszelkie informacje wskazywały że będzie dobrze. Tak samo będzie z całym tym Spar - zniknie z rynku, na pewno nigdy nie uzyskają nawet tego co wskazują - będą tam pustki, brak wyboru, wysokie ceny, zarządzanie będzie niekorzystne - już jest źle tam ze wszystkim, będzie lepiej - po prostu nie...

 • Edek 06.02.2020

  Spar z RPA w Polsce dziś nie ma nic do zaoferowania poza gadaniem nie popartym niczym.
  Brak rozpoznawalnej marki brak wszystkiego co tu dużo się rozpisywać za rok góra dwa będą wspomnieniem.Auchan daje warunki handlowe kilkanaście procent lepsze ofertę na Magazynie ma 10 razy taka i logo które ma dobre postrzeganie cenowe a biorąc to co się dzieje dla konsumenta cena będzie coraz bardziej kluczowa.

 • Pośrednik 06.02.2020

  Co jest kluczowe franczyzobiorcy Spar przechodzą do innych sieci, dziś Spar Polska czy Spar z RPA zarządzany przez Syllera to jest wytwór wyobraźni z przerośniętymi ambicjami opartymi na wyimaginowanych założeniach podbicia rynku.
  Warunki jakie proponują są śmieszne ich magazyn logistyczny to żart...żart po względem cen i wyboru.
  Na spalonej ziemi plonów nie będzie nigdy,Ktoś myślał ze na gruzach Piotra i Pawła i Spara coś zbuduje...błąd oni nic nie zbudują a tylko zrujnują kolejne firmy! Pierwszy sklep w Warszawie to mega wtopa.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.