03.06.2018/09:58

Auchan Płock z większą ofertą

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Płock dołączył salon Perfect Eye Optic. Od 16 maja klienci mogą korzystać z jego oferty w lokalu o powierzchni ponad 81 mkw. Jest to pierwszy salon sieci Perfect Eye Optic w Płocku.

Centrum Handlowe Auchan Płock działa na rynku od siedemnastu lat, a jego klienci mogą korzystać z oferty blisko 30 sklepów, perfumerii, punktów usługowych, hipermarketu Auchan oraz siłowni Just Gym. 16 maja do grona najemców dołączył salon Perfect Eye Optic.

W ramach sieci Perfect Eye Optic w całej Polsce działa dziewięć salonów optycznych. Salon w Centrum Handlowym Auchan Płock przy ulicy Wyszogrodzkiej 140 jest pierwszym obiektem sieci w Płocku. Salon Perfect Eye Optic działa również z Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz oraz w Centrum Handlowym Auchan Swadzim koło Poznania. 

Centrum Handlowe Auchan Płock znajduje się w Płocku, przy ulicy Wyszogrodzkiej 140.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.