05.10.2021/14:25

Auchan poprawia wyniki w Polsce. Firma: Nasza pozycja jako lidera na rynku hipermarketów pozostaje niezagrożona

Wyniki Auchan Retail Polska za rok 2020 wykazują dalszą poprawę rentowności biznesu firmy oraz wymierne efekty podjętych działań optymalizacyjnych uzyskane pomimo trwającej pandemii. Przychody ze sprzedaży Auchan wyniosły ponad 11 mld zł i są stabilne w porównaniu do 2019 roku. W kontekście sytuacji społeczno-gospodarczej i pandemicznej pozycja sieci Auchan jako lidera na rynku hipermarketów pozostaje niezagrożona. Władze firmy Auchan podkreślają, że firma "nadal realizuje strategię bycia najtańszą dla klienta siecią handlową w Polsce.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Wierny 05.10.2021

    To może czas najwyższy podzielić się ze swoimi pracownikami. A nie tylko kombinować jak tu najtańszym kosztem przetrwać i oszczędzać na kapitale ludzkim. Auchan to nie tylko Pan Gallet i cała centralna śmietanka to przede wszystkim pracownicy niższego szczebla którzy starają się aby jeszcze ta firma jakoś funkcjonowała. Panie Gallet niech w końcu Auchan da przykład swoim działaniem że dba o dobro swoich pracowników a nie tylko kopiuje działania innych sieci.(np.premia w czasie pandemii)

  • BertaBenz 05.10.2021

    Pan zapomnial o kauflandzie...no 1

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także