12.05.2020/10:32

Auchan powiększył ofertę środków ochrony osobistej: od przyłbic po dezynfekujące środki do prania

Produkty ochrony osobistej można kupić we wszystkich sklepach sieci Auchan. Cały asortyment wyłożony jest w jednym miejscu, w dedykowanej alejce w każdym sklepie. Produkty są dobrze oznaczone i widoczne, co bardzo ułatwia konsumentom zakupy. Klienci mają do wyboru 26 rodzajów płynów i żeli antybakteryjnych do rąk, 14 rodzajów mydeł antybakteryjnych, 7 rodzajów środków antybakteryjnych do powierzchni i 4 do prania, a także 16 rodzajów maseczek, w tym 13 wielorazowego użytku, 2 rodzaje jednorazowych oraz przyłbicę.

Kupujący będą mogli zapoznać się z ofertą maseczek w specjalnie przygotowanej gazetce informacyjnej dostępnej od 12 maja br. Oprócz  zdjęć wszystkich rodzajów maseczek i ich cen znajdą się tam również porady, jak je prawidłowo założyć i zdjąć z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Auchan jest siecią znaną i docenianą ze względu na niskie ceny. Znajduje to wyraz w wielu  niezależnych rankingach cenowych. Także środki ochrony osobistej dostępne w sieci Auchan wyróżnia konkurencyjna cena oraz najwyższa jakość.

Na początku maja rozpoczął się drugi etap luzowania obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią. Możemy wychodzić na spacery, robić zakupy w otwartych galeriach handlowych. Jednak w dalszym ciągu musimy przestrzegać  zasad, które przyczynią się do ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusa. To przede wszystkim obowiązek noszenia maseczek, czy używania środków antybakteryjnych. Oferując szeroki wybór tych produktów wspieramy klientów Auchan w dbaniu o zdrowie swoje i innych – mówi Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej Auchan Retail Polska nieustannie podejmuje liczne działania gwarantujące płynność sprzedaży i bezpieczne warunki zakupów, tak ważne w okresie trwającej epidemii. Sieć wprowadza także nowe usługi, dzięki którym klienci mogą kupić w korzystnych cenach wszystko co niezbędne, także pozostając w domu i ograniczając kontakty z innymi do minimum.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.