16.07.2018/11:58

Auchan promuje produkty marki własnej w strefie kas

Sieć Auchan postanowiła mocniej promować produkty marki własnej z logo kciuka, czyli segmentu ekonomicznego, a także z czerwonym ptaszkiem (rudzikiem) z segmentu. Dobrych kilka tygodni temu produkty private label pojawiły się w hipermarketach strefach przykasowych. Firma skupiła się ekspozycji oferty przekąsek i słodyczy, a także produktów przemysłowych przydatnych podczas letnich imprez na powietrzu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Łapka na propsie 03.04.2021

  maroww tylko że marki własne w sklepach to produkty zazwyczaj z polskich fabryk tylko że zapakowane w inną etykietę. Np. Czekolada z kciuka jest z terawitty a ser z Lidla marki własnej jest z mlekowity (nawet z tyłu jest wytłoczone logo)

 • maroww 02.08.2018

  Produkty marki własnej Auchan są okropne. Nigdy ich nie kupowałem, nie kupuję i nie będę kupował. Zresztą ostatnimi czasy bardzo dużo wprowadzili tylko swoich produktów. Chciałem kupić walizkę. Pojechałem do ich sklepu, a tam tylko ich marka własna. Kiedyś mieli fajne walizki Polskich firm, a teraz tylko francuskie. Po co mam kupować francuskie? Wolę od polskiego dystrybutora bo przynajmniej ktoś w Polsce zarobi na tym.
  Generalnie asortyment Auchan określam jako masakryczny bo zawężają naszych krajowych dystrybutorów. Ale klienci nie są głupi widzą to i w końcu Auchan straci obroty i może wtedy się zastanowią a nie wpychają nam buble, które we Francji się nie sprzedały. Mam nadzieję, że ktoś z dyrekcji to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy bo inaczej coraz więcej ludzi przestanie robić u Was zakupy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.