08.04.2020/08:15

Auchan proponuje zakupy gotowych zestawów bez wchodzenia do sklepu

Francuski detalista zachęca polskich klientów do korzystania z usługi click&collect, w ramach której można zamówić jeden z gotowych zestawów, do odbioru w specjalnych punktach przy marketach sieci – bez wchodzenia do sklepu.

W zestawie podstawowym znajdziemy wybór najważniejszych produktów codziennego użytku: mąka, papier toaletowy, ręcznik kuchenny, olej, makaron, ryż biały, herbata, dżem truskawkowy, mydło, mleko, cukier, buraczki zasmażane, ogórki konserwowe, luksusowa mielonka wieprzowa, przecier pomidorowy, worki na śmieci.

Do wyboru jest także zestaw rozszerzony m.in. o konserwy rybne, warzywa konserwowe, przekąski i przyprawy. Jest też zestaw z wyborem owoców i warzyw, zestaw produktów świeżych – wędliny, pieczywo i nabiał – a także zestawy karmy dla psów i kotów.

Zestawy można uzupełnić o zgrzewkę wody mineralnej. Płatność za zakupy wyłącznie bezgotówkowo, co dodatkowo ogranicza kontakt z personelem punktu odbioru.

Aby skorzystać z oferty, należy zarezerwować wybrany zestaw na stronie Auchan.pl, a po otrzymaniu potwierdzenia mailowego, wystarczy wybrać się do wskazanego punktu i odebrać zakupy.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Patryk 09.04.2020

    Auchan dostarcza do domu...poprzez AuchanDirect. Niestety wybór produktów jest dość skąpy. W wielu innych sklepach z funkcją zakupu online mogłem zamówić dokładnie to samo co było na półkach ...ale to niestety nie w Polsce.

  • Ola 08.04.2020

    I w kolejce stać po zestaw, który nie zawsze odpowiada. Świetny pomysł.. Dlaczego tak wielka sieć nie ma opcji z dostawą do domu. Tyle ludzi jest chorych,starszych, inwalidów itd. jaka to dla nich opcja. Jedynie Tesco ma taką opcję, ale terminy z kosmosu. Czy w stolicy Polski taki zaścianek. Może ratusz by coś z tym zrobił. Nawet w Wołominie są dostawy do domu z wielu sklepów. Nikt o nas nie myśli tylko o swoich stołkach.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.