19.09.2018/11:54

Auchan Retail testuje usługę skanowania towarów i płatności za pośrednictwem smartfonów

Auchan Retail France poinformował, że testuje aplikację mobilną, która umożliwi klientom samodzielne skanowanie produktów i płacenie za zakupy za pośrednictwem smartfonów. Aplikacja nazywa się „Rapid'Auchan”.

System został opracowany we współpracy z firmą Budgetbox, zajmującą się marketingiem cyfrowym, oraz LyFPay, właścicielem mobilnej aplikacji płatniczej. Usługa będzie zintegrowana z aplikacją MyAuchan.

Rapid'Auchan ma przyciągnąć młodych konsumentów miejskich, świetnie obeznanych ze smartfonami, którzy chętnie zaoszczędzą czas poświęcony na zakupy. Na razie serwis jest w fazie eksperymentów i nie został jeszcze udostępniony szerokiej publiczności.

Analogiczna aplikacja AuchanSpeedy, opracowana we współpracy z firmą Mastercard, została wdrożona w marcu br. przez włoski oddział Auchan Retail.

Źródło: auchan.fr

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.