24.04.2020/16:07

Auchan rozwija sprzedaż internetową, w tym współpracę z Szopi.pl, Allegro i InPostem

Auchan rozwija kolejne kanały w ramach sprzedaży internetowej. Oprócz klasycznego e-sklepu Auchan Direct, operator oferuje gotowe zestawów produktów do rezerwacji on-line i odbioru na parkingu, przed sklepami lub w punkcie handlowym. Auchan także rozwija nowe partnerstwa i usługi z platformami internetowymi Szopi.pl i Allegro.

Partnerstwo Auchan i Szopi.pl trwa już od czerwca ubiegłego roku, pierwszym miastem, w którym klienci Auchan mogli dokonać zakupów korzystając z dostawy Szopi.pl był Kraków. Od kwietnia usługa dostępna jest także w Poznaniu i Wrocławiu, w najbliższych dniach także w Łodzi i wkrótce w kolejnych lokalizacjach.

- Dzięki podjętym przez nas działaniom we wszystkich naszych sklepach gwarantujemy ciągłość dostaw i najwyższą jakość usług. Obserwując rozwój sytuacji rozszerzamy i wprowadzamy nowe formuły zakupów, tj. dostawy realizowane przez Szopi.pl, czy „Rezerwację zestawów” z odbiorem z wyznaczonego na parkingu punktu odbioru – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor  marki, konceptów klienta, data, digital, SI i projektów  Auchan Retail Polska.

Auchan Retail Polska na bieżąco rozszerza i udoskonala ofertę zakupów przez internet. Wprowadzona 7 kwietnia br. nowa formuła sprzedaży “Rezerwacja zestawów”, umożliwiająca rezerwację on-line specjalnie przygotowanych zestawów produktów, z odbiorem z wyznaczonego na parkingu punktu odbioru, lub w sklepie w dedykowanym punkcie, została obecnie rozszerzona o opcję „Skomponuj własny zestaw”. Aby skorzystać z tej usługi, należy dokonać rezerwacji wybranego zestawu lub skomponować własny zestaw na stronie sieci Auchan, uregulować płatność bezgotówkowo i odebrać zestaw z parkingu lub galerii wybranego sklepu w wyznaczonych godzinach. Dodatkowo zestawy dostępne są również na platformie Allegro.

Dzięki współpracy z firmą InPost w ramach programu lodówkomatów, klienci Auchan zyskali nową możliwość odbioru świeżej żywności, z gwarancją zachowania temperatury. Usługa realizowana jest obecnie w trzech pilotażowych lokalizacjach w Piasecznie, Łomiankach i przy ul. Jubilerskiej w Warszawie, gdzie na parkingach znajdują się lodówkomaty z trzema zakresami temperatury – zwykła, lodówka i zamrażarka.

Duże powierzchnie sprzedaży, szybkie i bezpieczne zakupy oraz oferta również dla tych, którzy chcą pozostać w domu.

Auchan Retail Polska to wieloformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.