05.07.2018/12:27

Auchan startuje na Ukrainie z nowym formatem sklepów proximity

Już w lipcu Auchan Retail Ukraine otworzy swój pierwszy sklep w formacie proximity My Auchan. Wszystkie placówki tej sieci będą wyposażone w punkty odbioru przesyłek click&collect – informuje miejscowy serwis open4business.

W komunikacie prasowym firma podkreśla, że celem jej ekspansji na Ukrainie jest zbudowanie odpowiedzialnego i innowacyjnego biznesu, zarządzającego wieloformatową siecią detaliczną. Obecnie Auchan ma na tym rynku 22 placówki wielkopowierzchniowe w formacie hipermarket i superstore. W lipcu ruszy pierwszy sklep convenience pod szyldem My Auchan. Obecnie w lokalu trwają prace remontowe – poprzednio mieścił się tam market Topmart. W obiekcie po innym sklepie Topmart, który również adaptowany będzie pod potrzeby My Auchan, prace ruszą 5 lipca.

W ofercie ukraińskich placówek My Auchan znajdą się własne produkty garmażeryjne i pieczywo, będą też punkty gastronomiczne z kawą. Poza szeroką ofertą convenience klientów ma przyciągać darmowe wi-fi oraz punkty ładowania urządzeń mobilnych.

Francuski detalista będzie na bazie placówek My Auchan rozbudowywał logistykę e-commerce. Wszystkie produkty non-food, dostępne w hipermarketach sieci, można będzie kupować online i odbierać w punktach click&collect, zlokalizowanych we wszystkich sklepach proximity.

Źródło: open4business.com.ua

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.