13.12.2018/11:57

Auchan uruchomił dostawy do domu na Ukrainie

Francuski detalista uruchamia usługę dostawy towarów do domu na Ukrainie. Z tej opcji odbioru towarów klienci sieci będą mogli skorzystać od przyszłego tygodnia.

Według informacji przekazanej przez dyrektora generalnego Auchan Retail Ukraine Wiktorię Łucenko, za dostawę towarów do domów klientów będzie odpowiadać sieć logistyczna Nowa Poczta, która działa na ukraińskim rynku od 2001 roku.

W ramach tej sieci funkcjonuje ponad 2,3 tys. oddziałów na terenie całego kraju. Spółka współpracuje również m.in. z takim firmami jak British American Tobacco oraz detalistami - Rozetka.ua i Fokstrot.

Na razie z takiej opcji dostawy będzie można skorzystać tylko w Kijowie. Jednak z czasem Auchan planuje udostępnić tę usługę również w innych miejscowościach, w których prowadzi działalność.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.