27.04.2020/16:45

Auchan – zestawy produktów spożywczych kupione online dostarczy … taksówka

Sieć Auchan nawiązała współpracę ze start-upem iTaxi – twórcą pierwszej w Polsce aplikacji dla taksówkarzy i pasażerów taxi – w ramach której kierowcy taksówek będą dostarczać zamówione online zestawy produktów. Ma to być najszybsza dostawa w Polsce – w ciągu maksymalnie 3 godzin od odebrania zamówienia. Akcję wspiera BLIK.

Usługa od dziś jest dostępna w 10 miastach – Warszawie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Rzeszowie, Wrocławiu i Piasecznie. W ciągu kolejnych dni będzie uruchomiona również w Płocku, Białymstoku, Olsztynie i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym – Katowicach, Mikołowie, Gliwicach, Sosnowcu, Bytomiu, Zabrzu, Dąbrowie Górniczej, Mysłowicach i Tychach.

– Celem współpracy iTaxi, Auchan i BLIK-a jest zadbanie o bezpieczeństwo milionów Polaków, którzy zostając w domu chcą czuć się bezpiecznie, a przy tym mogą w komfortowych warunkach nabyć najpotrzebniejsze produkty szybko, z pewnym sposobem płatności i dostawą pod wskazany adres. Usługa startuje w 10 miastach, ale dostępność usługi będziemy sukcesywnie powiększać o kolejne miejscowości – mówi Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

– Na wybór produktów w internecie czy tradycyjnie w sklepie poświęcamy co najmniej pół godziny. Specjalnie skomponowane zestawy skracają ten proces do kilku minut. Znamy naszych klientów i doskonale wiemy, czego najczęściej potrzebują. Zestawy stanowią świetne udogodnienie dla osób, które nie mogą lub obawiają się wyjść z domu, a brakuje im podstawowych produktów. Dzięki dostawom realizowanym przez iTaxi, klienci Auchan otrzymają produkty ekspresowo, z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa – mówi Małgorzata Piekarska dyrektor marki, konceptów klienta, data, digital, SI / projekty w Auchan Polska.

Klient płaci za zakupy w Auchan BLIKIEM. Kierowca iTaxi, który będzie realizował dostawę, dzwoni do niego i prosi o podanie kodu BLIK, następnie klient musi zatwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku na swoim smartfonie, widzi wówczas nazwę odbiorcy płatności – Auchan oraz kwotę, za jaką zrobił zakupy. Pieniądze trafiają bezpośrednio do Auchan. Za samą dostawę należy zapłacić przy odbiorze.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.