24.04.2020/08:24

Avon rozpoczyna produkcję żelu do higieny rąk

Avon zmienił plany produkcyjne i rozpoczyna wytwarzanie nawilżającego żelu do higieny rąk z 64% zawartością alkoholu.

- W trakcie pandemii wszyscy musimy wykazać się solidarnością i wzajemną pomocą. Naszą rolą jako firmy kosmetycznej jest zapewnienie środków ochrony dla całej rodziny. Wiemy, że każdy z nas chce jak najlepiej chronić siebie i swoich bliskich w trakcie pandemii, a my chcemy dostarczyć jak najlepsze do tego środki. Dlatego podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu produkcji żelu, który obecnie należy do najbardziej potrzebnych produktów – mówi Piotr Mikołajski, dyrektor fabryki Avon w Garwolinie.

To już kolejne działanie, podjęte przez Avon podczas epidemii. Niedawno fabryka Avon ogłosiła przekazanie 3,5 ton produktów do higieny miastu Garwolin i lokalnym placówkom publicznym. Tyle samo środków trafiło do Szpitala Wolskiego im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie. Z kolei 120 litrów kremów do rąk firma przekazała Wojewódzkiemu Szpitalowi w Tychach. A to jeszcze nie koniec! Na liście placówek medycznych, którym pomaga Avon znajduje się kilkanaście obiektów w całej Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.