31.01.2018/08:39

Bać-Pol na ostrym zakręcie. Hurtownik likwiduje kolejne oddziały [TYLKO U NAS]

Firma Bać-Pol, jeden z największych hurtowników w Polsce, przeprowadza głęboką restrukturyzację biznesu. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zlikwidowała niemal połowę swoich oddziałów - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Dziś jest ich już tylko dziewięć, choć jeszcze na początku 2017 r. było ich 16. Czy rzeszowski operator wyjdzie cało z tej opresji?

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

13 komentarzy

 • AJ 10.01.2019

  Dla czego polska spożywka sypie się? Ludzie 4000 sklepów Biedronki, Lidle. To one likwidują niezależne sklepy. Rozejrzyjcie się dookoła. Wszystkie które istniały są w nie bycie. Mam dobra radę dla rządzących. Wiem co mogą w tej sytuacji zrobić. Powinni wykupić tanie bilety lotnicze do Portugalii. tam w Jeronimo Martins będą uzgadniali kontraktacje dla polskiego rolnictwa i przetwórstwa w najbliższych latach. Zniszczenie polskiego hurtu i detalu spożywczego- to mogło się stać tylko w Polsce. Wyobrażacie sobie to w innym kraju? Bać Pol upadł przede wszystkim dla tego że większość hurtu jest poniżej kreski. Koncerny -producenci typu Ferrero współdziałają razem w celu wyeliminowania handlu tradycyjnego ponieważ dużo trudniej go kontrolować.

 • B? 13.06.2018

  B? Firma i jej oddziały rzeczywiście wymagają daleko idącej modernizacji .Wszystkie te wpisy i opinie negatywne są prawdziwe i pokrywają się z rzeczywistością.
  To samo dzieje się w innych oddziałach .Nie mogę zrozumieć jak można przyznawać
  opinię rzetelnego pracodawcy.Taki przykład - w Częstochowie zimą każdego roku zamarza woda ,jest tak zimno ,nie ma toalety, jak pracować w takich warunkach?To samo było tej zimy w te mrozy.Chcą powykańczać ludzi i to POLSKA firma.Tak mają wykonaną instalację, na własne życzenie.Chodzi o to aby maksymalnie wykorzystać ludzi,tylko dużo obiecują. A firmę tworzą ludzie i atmosfera pracy,a nie lizusostwo.
  Brak jest socjalu,premii.Wszystko po znajomości.Jak zachorujesz to cię zwolnią,ale w jakich warunkach pracujesz to nie istotne.Pańszczyzna czy co?

 • Włodek 26.03.2018

  Jak się vice prezesowi płaci 60 tys. zł miesięcznie i trzyma się bandę kretynów - dupowłazów na stołkach, to taki musi być finał. Gdyby w firmie był Stanisław Bać, to 95 % tych pseudo managerów nie miało by szans na zatrudnienie, a pozostali dawno by wylecieli na zielona trawkę. Leszek to niestety cieniutki jak barszcz biznesmen.

 • H 21.03.2018

  Upadłość 31.03

 • Teresa 13.02.2018

  No tak - nie udało się uzyskać komentarza bo Leszek jest na turnieju golfa w Azji.
  Takie wyniki jaka polityka i jacy ludzie.

 • Marcin;) 01.02.2018

  Nie mówi się wcale o problemach z Skarbówka... ciekawe

 • ANDRZEJ7712 01.02.2018

  A co ze spółką Spar Polska ,Baćpol i jest ich głównym dostawcą i właścicielem?

 • cc 01.02.2018

  sępy zachodnie już ostrzą pazury, polski biznes się sypie będzie mięso!

 • Gość 01.02.2018

  Bać-pol miał również oddział w Szczecinie dla ścisłości tematu.

 • To-masz 31.01.2018

  Będzie mniej ale efektywniej dadzą radę

 • kastor 31.01.2018

  Życzę powodzenia w odbudowie stabilności i płynności firmy bo nie jest dobrze jak polskie firmy z dużą tradycją i potencjałem mają problemy.

 • Agata 30.01.2018

  Leszku,życzę Ci wszystkiego najlepszego.
  Dasz radę ...

 • gapcio 30.01.2018

  Czarę z nakładającymi się na siebie problemami przelały kłopoty spółki Alma Market, do sklepów której Bać-Pol dostarczał część asortymentu. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że zaległości Almy wobec rzeszowskiego dystrybutora mogły sięgnąć kilku milionów złotych.
  Żeby to było kilka milionow . Mleko się już wylało i może być kolejny trup w szafie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.