09.01.2018/11:31

Bakalland uruchamia platformę zakupową ebakalland.pl dla sektora B2B

Producent przekąsek Bakalland uruchomił własną platformę zakupową - znaleźć można ją pod adresem ebakalland.pl. Firma za jej pośrednictwem zaoferuje wyroby z portfolio swojego oraz Delecty, czyli bakalie, przekąski w postaci batonów zbożowych, batonów proteinowych, produkty śniadaniowe oraz produkty do wypieków.

Platforma ebakalland.pl skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. W sklepie online znajdują się produkty takich marek, jak Bakalland, Bakalland BA!, Delecta, Anatol. Oferta skierowana jest do sektora B2B: operatorów vendingowych, firm zaopatrujących biura, siłowni, agencji reklamowych, HoReCa.  

- Bakalland rozwija się również technologicznie, dlatego stworzyliśmy platformę zakupową jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów z kanału B2B - podkreśla Agata Dublasiewicz, e-commerce manager w firmie Bakalland. 

- Ebakalland jest pierwszą platformą na rynku bakalii i wypieków. Bogata oferta marek Bakalland i Delecta, szybka rejestracja oraz natychmiastowa realizacja zamówienia to esencja naszej platformy. Jesteśmy przekonani, że nasza platforma stanie się naturalnym narzędziem współpracy z naszymi klientami – dodaje Dublasiewicz.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.