21.12.2017/08:55

Bakterie Salmonelli w czekoladzie z Rossmanna. Sieć wycofuje produkt ze sprzedaży

Sieć drogerii Rossmann wycofuje ze sprzedaży czekoladę białą z jagodami Das Exquisite. Firma w jednej z partii produktu wykryła bakterie salmonelli.

Rossmann opublikował na swojej stronie internetowej komunikat, z którego wynika, że podczas kontroli wewnętrznej w jednej z partii produktu Das Exquisite Czekolada biała z jagodami (EAN: 4305615367347) wykryto salmonellę.

Firma oświadczyła, że zakwestionowana partia nr 20190324 z datą ważności do 24 marca 2019 roku nie została wprowadzona do obrotu na terenie Polski. - Pomimo tego, w trosce o naszych klientów, podjęliśmy decyzję o całkowitym wycofaniu produktu, niezależnie od numeru partii - napisał Rossmann.

Drogeryjna sieć prosi klientów o zwracanie zakwestionowanego produktu, niezależnie od tego, z jakiej partii pochodzi. Zwroty przyjmowane będą we wszystkich drogeriach Rossmanna w Polsce. Klienci otrzymają zwrot pieniędzy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.