24.01.2017/11:50

Balmain przejmuje zarządzanie w centrach handlowych Pogoria i Karolinka

Balmain Property Management objęło zarządzanie w dwóch obiektach handlowych należących do Rockcastle Global Real Estate. Chodzi o centra handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej i Karolinka w Opolu.

W zakresie odpowiedzialności zespołu Balmain znajdzie się ogół aspektów związanych z bieżącym zarządzaniem obiektami, jak również nadzór techniczny i finansowy, wsparcie procesów komercjalizacji nieruchomości, najem krótkoterminowy i koordynacja prac najemców.

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 75 lokali rozmieszczonych na 36 tys. mkw. powierzchni handlowej. Z kolei na CH Karolinka w Opolu składa się 117 lokali o łącznej powierzchni 70 tys. mkw.

Wspomniane dwa centra handlowe nie są jedynymi, którymi zarządzać będzie Balmain. BPM od czerwca 2016 r. sprawuje pieczę nad Solaris Center w Opolu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.