21.02.2020/16:02

Bartosz Urbaniak, BNP Paribas zaprasza na debatę „Branża mięsna: innowacje, szanse i wyzwania” podczas Kongresu Mięsnego 2020

Bartosz Urbaniak, szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę, będzie uczestnikiem debaty „Branża mięsna: innowacje, szanse i wyzwania” otwierającej Kongres Mięsny 2020. Wydarzenie odbędzie się już 27 lutego w Warszawie.

W trakcie debaty otwierającej V Kongres Mięsny 2020, Bartosz Urbaniak, szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę, opowie m.in. o tym, w jakim stopniu na kondycję branży mięsnej wpływa zmieniające się otoczenie prawne oraz jak przedsiębiorcy z sektora mięsnego radzą sobie ze wzrostem kosztów pracy, energii i surowców.

Uczestnicy debaty wskażą największe wyzwania stojące przed branżą mięsną w nadchodzących latach.

Oprócz Bartosza Urbaniaka, szefa Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę, w panelu dyskusyjnym „Branża mięsna: innowacje, szanse i wyzwania” wezmą udział: Grzegorz Zych, wiceprezes zarządu firmy Dobrowolscy; Paweł Nowak, dyrektor zarządzający firmy Goodvalley; Waldemar Nowakowski, prezes Polskiej Izby Handlu; Tomasz Szymański, członek Krajowego Związku Pracodawców-Producentów Trzody Chlewnej POLPIG i Janusz Białoskórski, prezes Grupy Producentów Rolnych, jak również prezes ZM Czarnków Dolina Noteci.

V Kongres Mięsny 2020 coraz bliżej!

O rynku mięsa i wędlin, a także o wyzwaniach dla branży będziemy dyskutować w gronie ekspertów 27 lutego

2020 roku w Sofitel Victoria w Warszawie

Kliknij i zarejestruj się już dziś!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.