25.01.2019/17:12

Beata Jankowiak członkiem zarządu i dyrektorem marketingu Jeronimo Martins Polska

Beata Jankowiak, zostanie członkiem zarządu i obejmie funkcję dyrektora marketingu w spółce Jeronimo Martins Polska, do której należy sieć sklepów Biedronka. Obowiązki szefa Działu Marketingu przejmie w dniu 1 lutego 2019 r.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • STAŁY KLIENT 18.03.2021

  SKANDAL W SKLEPIE ,,BIEDRONKA,, PRZY ULICY BABINA W KALISZU ! KASJERKI OBSŁUGUJĄ LUDZI BEZ MASEK LUB Z NOCHALAMU NA WIERZCHU A NA ZWRÓCONĄ UWAGĘ ODPOWIADA ,,DOPÓKI BĘDZIE KACZYŃSKI TAK BĘDZIE,, ! CO TO MA ZNACZYĆ ? PRACOWNICE BIEDRONKI ZWALCZAJĄ RZĄD PiSu ? NATYCHMIAST POWIADAMIAM ZAINTERESOWANYCH I BĘDĄ DOGŁĘBNE KONTROLE ! KASJERKOM NIE ROBIŁEM ZARZUTÓW , IM WSPÓŁCZUJĘ PRACY 8 GODZIN W TAKICH WARUNKACH ( MAJĄ TEŻ ZASŁONY Z PLASYKU ) ACZKOLWIEK PRZEPISY NIC NIE MÓWIĄ O ,,MOIM WSPÓŁCZUCIU,, ! SĄ CZYWIŚCIE ŚWIADKOWIE, WIELU ŚWIADKÓW, KTÓRZY NAWET NA ULICY ZACZEPIAJĄ MNIE I SĄ GOTOWI ŚWIADCZYĆ O CHAMSTWIE ZAŁOGI TEGO PUNKTU ! SZCZERZE TO DLA MNIE WYGLĄDA TO NA NIEFORMALNE, GANSTERSKIE POROZUMIENIE W TYM SKLEPIE DOT. SZEROKIEGO WACHLARZU SPRAW! PROSZĘ SIĘ POWAŻNIE ZAJĄĆ TYM SKLEPEM BO BĘDZIE NAPRAWDĘ ŹLE ! P.S. JEDNA Z KLIENTEK ZA MNĄ POPROSIŁA KIEROWNIKA PLACÓWKI ALE JA JUŻ WYSZEDŁEM BO JESTEM ,,WYBUCHOWY,, I...

 • Biedronka 30.01.2019

  To Pani Magdalena nie jest już Dyrektorem Marketingu?

 • nowa 28.01.2019

  ho ho co to będzie co to będzie
  dopiero będzie wojna gdy odpowiednie inspektoraty i służby państwa pójdą na wojnę
  i zaczną kontrolować np. co miesiąc sklepy tej sieci
  np. sanepid, straż pożarna , GIS

 • dyzio 27.01.2019

  Tak, bo handel to przecież wojna, krew się leje i trup ściele się gęsto. Jak widać w główkach się niektórym już pop.....ło. Biedronka zarazę rozniosła na cały kraj a w finale klient już zjada własny ogon. Taka kreatywność marketingowa a jaka fantazja!!!

 • Insert 27.01.2019

  Tak. Ta nominacja jest gwarancją przeniesienia marketingu Biedronki na niespotykany na świecie poziom i wskazuje że firma bedzie rozwijać się w innym niż dotychczas kierunku wydając na prawo i lewo budżety marketingowe.

 • Klient 26.01.2019

  Jesli JMP osobą nowego członka zarządu wyda więcej, to pewnie dostanie więcej... ale czy do tego trzeba wymieniać zawodnika... Przy ich skali nie wydają majątku... I raczej postawilbym na jakość marketingu...niż niższe wydatki...to ewentualny realny powód, bo na razie tylko kopiują, nie dostrzegam specjalnej kreatywności.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.