16.08.2016/12:28

Belgijskie mięso: spotkania z dostawcami z Flandrii

W dniach 26-27 września 2016 roku odbędą się spotkania z belgijskimi producentami mięsa wieprzowego - w Warszawie i Poznaniu.

Organizatorem misji, przy udziale Flanders Investment & Trade, jest VLAM vzw Belgian Meat Office – instytucja zrzeszająca firmy i promująca belgijskie mięso.

Spotkania skierowane są do polskich przetwórców mięsa, zakładów mięsnych, firm pośredniczących w zakupie i sprzedaży mięsa w Polsce. Spotkania biznesowe planowane są w dwóch sesjach: przedpołudniowej oraz popołudniowej z lunchem około godz. 12:30.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Zainteresowane firmy powinny zgłosić chęć uczestictwa, kontaktując się z biurem Flanders Investment & Trade w Poznaniu.

Dla uczestników spotkań w Poznaniu oferujemy bezpłatne wejściówki na targi Polagra Food, na których Belgian meat Office będzie miało swoje stoisko.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.