10.08.2017/11:27

Bezmięsny Mięsny rozszerzy ofertę

Sklep internetowy "Bezmiesnymiesny.pl", w którego ofercie znajdziemy m.in. roślinne boczki, kiełbasy i burgery, planuje rozwój asortymentu – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

W Polsce działa coraz więcej firm oferujących wegańskie produkty zastępujące mięso, więc konkurencja rośnie. Dlatego, jak przyznaje na łamach „Pulsu Biznesu” Igor Sadurski, jeden z założycieli Bezmięsnego Mięsnego, jego firma w planach ma rozszerzenie oferty o kolejne wędliny, w tym także bezglutenowe.

Obecne prace i działania strategiczne przedsiębiorstwa skupiają się na zaistnieniu marki w sklepach stacjonarnych oraz w gastronomii. Na tym polu właściciele "Bezmiesnymiesny.pl" zrobili już pierwsze kroki, zaczynając współpracę z trzema restauracjami. W planach jest również wejście na rynek zagraniczny.

Więcej w „Pulsie Biznesu”

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • nano7 10.08.2017

    bardzo przydatna informacja

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.