28.08.2019/11:58

Bezobsługowe, całodobowe sklepy Bio Family ruszają w Polskę: chcą podbić największe miasta [TYLKO U NAS]

Supermarkety Bio Family posiadają obecnie 5 sklepów. Sieć bezobsługowych, ekologicznych sklepów planuje jednak podbić kolejne polskie miasta i właśnie szuka nowych lokalizacji. Na celowniku ma Warszawę, Trójmiasto, Kraków i Katowice. Założyciele Bio Family chcą także nieść żywieniowy kaganek oświaty.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • XXX98 29.08.2019

    sprytne obejście przepisów o zakazie handlu w niedzielę... W tej branży nie przystoi takich akcji robić. BIO to nie tylko produkty wysokiej jakości to styl życia. Inspekcja pracy powinna się zainteresować tymi sklepami bo fakt że nie ma tam obsługi a nawet ochrony ale są kamery... a kamery ktoś ogląda online, pilnuje. Więc pracuje w niedziele niehandlową.

  • D. 28.08.2019

    To się akurat bardzo przyda - porządne produkty i zakupy w dowolnym momencie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.