18.06.2020/10:42

Biedronka czyści magazyny z art. przemysłowych. Przy zakupie dwóch zniżka 50 proc.

Od czwartku 18 do soboty 20 czerwca br. klienci sieci kupując minimum dwa artykuły przemysłowe, w tym zabawki i wiele innych, zapłacą za nie o 50 procent mniej. Z promocji wyłączono jednak cały szereg produktów.

Trwająca od 18 do 20 czerwca promocja dotyczy artykułów przemysłowych z takich kategorii jak kuchnia, zabawki, narzędzia warsztatowe i samochodowe, rowery, artykuły ogrodnicze i wielu innych. Przy zakupie dowolnych co najmniej dwóch artykułów z puli objętej promocją przy kasie na wszystkie naliczany jest rabat w wysokości 50 proc. ceny na etykiecie cenowej. Limit rabatu na jednym paragonie wynosi 150 zł.

Promocją objęte są m.in. sprzęt elektroniczny, narzędzia, zabawki, rowery, artykuły ogrodnicze, akcesoria samochodowe, sprzęt sportowy i kempingowy, artykuły papiernicze, produkty potrzebne do grilla, znicze czy artykuły dla zwierząt.

– Cieszymy się, że po raz kolejny nasza sieć może zaskoczyć klientów atrakcyjną ofertą. Zwłaszcza że dotyczy ona nie tylko produktów przydatnych latem, ale przez cały rok – zapewnia Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Z promocji wyłączono cały szereg produktów, w tym m.in. maskotki i książki Gang Słodziaków, dmuchane zabawki do wody, tekstylia, obuwie i bagaż, książki i multimedia oraz brykiet, węgiel i podpałki do grilla. Akcja ma charakter wyprzedaży – regulamin promocji dostępny jest w zakładce /wyprzedaz-18-06.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Wryuiio 18.06.2020

    Można kupić rower ( jest wymieniony w Art. Objętych promocją) i dobrać jakiś drugi z promocji, i tu jest chyba haczyk bo rower kosztuje np. 600 zł drugi Art. np. 20, to daje razem 620 minus 50% to 310 zo zapłaty i i zdawać by się mogło że to drugie 310 to rabat. A przecież na paragonie można odliczyć tylko 150zł. Więc jak to jest z promocją 50% jest chyba tylko dla wtórnych analfabetów bo takich w biedronce jest na pęczki.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.