28.12.2018/10:01

Biedronka ma już siedem sklepów w Mielcu

W sobotę 29 grudnia przy ul. Jagiellończyka 29 w Mielcu zostanie otwarty sklep sieci Biedronka. Nową placówkę zaprojektowano w layoucie 2.0. Będzie to siódma Biedronka w tym mieście. Przy sklepie jest parking na 55 miejsc.

W nowym sklepie o powierzchni 760 mkw. będzie działać pięć kas, w których będzie można płacić gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem poprzez aplikację mobilną banku klienta.

Sklep przy ul. Jagiellończyka zaprojektowano w layoucie 2.0. Oznacza to zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów: w sklepie wydzielone zostały odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, a także oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. W wyposażeniu sklepu zastosowano nowe technologie: przyjazne środowisku oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • YLy 29.12.2018

    no i?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.