11.08.2020/15:06

Biedronka ma nową flagową placówkę – dyskont z wejściem ze stacji metra

Do najnowszego sklepu Biedronka można wejść bezpośrednio ze stacji metra, a do tego znajduje się sercu stolicy przy Rondzie Daszyńskiego. Dyskont zlokalizowany jest w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej prestiżowych budynków w Polsce. Działa od 11 sierpnia.

Placówka w centrum Warszawy to przykład konsekwentnej realizacji strategii sieci stawiającej na rozwój sklepów przestronnych i nowoczesnych. Z tego powodu powierzchnia sklepu w The Warsaw Hub wynosi aż 830 mkw. Wykorzystano w nim również najnowsze rozwiązania technologiczne. Jednocześnie, mimo użycia licznych technologii, placówka jest przyjazna środowisku. Zastosowano w niej między innymi oszczędzające energię oświetlenie LED.

– Doskonale znamy swoich klientów i wiemy, jak istotna jest dla nich oszczędność czasu. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, by placówki znajdowały się w jak najlepiej skomunikowanych lokalizacjach. Jesteśmy dumni, że nowo otwarty sklep działa w samym centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, w jednym z najbardziej prestiżowych i nowoczesnych budynków w całej Polsce – cieszy się Kamil Biały, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Ceny produktów można szybko sprawdzić w 2 czytnikach umieszczonych w dobrze oznakowanych miejscach, a za zakupy zapłacić przy jednej z 8 kas: 4 tradycyjnych bądź 4 samoobsługowych, posiadających nowoczesne oprogramowanie ułatwiające szybkie skanowanie produktów. Do dyspozycji klientów jest 25-osobowa załoga.

Lokalizacja placówki sprawia, że łatwo dostaną się do niej osoby poruszające się komunikacją miejską, ale także autem. Do nowego sklepu sieci można wejść bezpośrednio ze stacji II linii warszawskiego metra – Rondo Daszyńskiego. Dla zmotoryzowanych dostępny jest podziemny parking na 100 pojazdów, w tym z miejscami dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy na wirtualny spacer po nowym obiekcie (Źródło: Biedronka)

 

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Janek 13.08.2020

  To tylko sklep. Duży, wszędzie daleko.

 • Janek 13.08.2020

  To tylko sklep. Duży, wszędzie daleko.

 • czytelnik 12.08.2020

  DWA czytniki cen na cały sklep???

 • Arnie 12.08.2020

  Brawo Biedronka. Sklep wygląda świetnie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.