26.10.2017/10:43

Biedronka musi uzupełniać zapasy Świeżaków

Czosneczek Czesio i Bakłażanek Błażejek – tych Świeżaków brakuje w Biedronkach w całej Polsce. O sprawie pisze superbiz.se.pl. Sieć zapowiada nową dostawę.

O sprawie portal poinformowali czytelnicy. Jedna z nich stwierdziła, że w poszukiwaniu brakujących Świeżaków dla wnuczki objechała kilka dyskontów w podwarszawskim Pruszkowie.

Jeronimo Martins Polska w rozmowie z portalem tłumaczy w ramach akcji Gang Świeżaków 2 maskotki wydawane są cały czas. - Oczywiście stany poszczególnych rodzajów maskotek mogą być różne w zależności od lokalizacji i popularności, jaką się cieszą u klientów danego sklepu. Jeśli w danej placówce nie jest dostępna wybrana maskotka, klient w dalszym ciągu ma możliwość odebrania od razu innej z aktualnych zapasów lub zaczekania na kolejne dostawy – informuje spółka w komunikacie przesłanym portalowi. Dodaje jednocześnie, że w październiku i listopadzie do sklepów trafią w sumie 4 mln maskotek.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.