17.10.2016/10:38

Biedronka na Dworcu Głównym PKP we Wrocławiu bez alkoholu

W holu wrocławskiego dworca PKP trwają prace nad otwarciem sklepu Biedronka. Ze względu na ustawę o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, punkt nie będzie oferował alkoholu – podaje „Gazeta Wrocławska”.

Biedronka w budynku Dworca Głównego PKP miała powstać już w zeszłym roku, ale jak informuje „Gazeta Wrocławska”, z powodów administracyjnych wstrzymano projekt. Teraz pomysł otwarcia sklepu powraca. Jerónimo Martins Polska otrzymało zgodę od konserwatora zabytków na prowadzenie prac na dworcu.

Dworzec Główny PKP we Wrocławiu wyremontowano przed Euro 2012. W miejscu dawnych schronów powstał parking, odnowiono elewację, na piętrze znalazły się przestrzenie handlowe. Na parterze w hali pasażerskiej działają restauracje, kawiarnie i sklepy popularnych sieci handlowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.