13.07.2021/12:43

Biedronka największą "platformą marketingową" w Polsce. Lidl i Auchan będą mogły reklamować się na ciężarówkach konkurenta?

Flota transportowa Biedronki należy do jednej z największych w Polsce, oprócz funkcji logistycznej pełnić będzie jeszcze dodatkową rolę – będzie największą platformą marketingową posiadającą docelowo ponad 1600 pojazdów z elastycznym systemem nośników reklamowych. Biedronka jest pierwszą siecią handlową w kraju wykorzystującą ten system tak powszechnie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 13.07.2021

    Taka flota transportowa, a nie stać ich zorganizować floty dostawczej i darkstorów, żeby dostarczać do domów. Cisną to śmieszne Glovo gdzie każde zamówienie to loteria i max. 8kg (choć na stronie nie ma o tym słowa). Przyjeżdża połowa zamówienia średnio, na zwrot kasy czeka się miesiąc. Polecam!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także