30.03.2016/12:16

Biedronka: Nie prowadzimy testów sklepu internetowego!

Przedstawiciele sieci Biedronka dementują informacje, które pojawiły się w mediach nt. tego, że największa sieć w Polsce prowadzi testy sklepu internetowego.

„Nie prowadzimy w tej chwili testów związanych z wdrożeniem sklepu internetowego - poinformowało w komunikacie biuro prasowe spółki Jeronimo Martins Polska S.A., do której należy w Polsce sieć Biedronka.

Biorąc pod uwagę możliwości i ograniczenia, jakie niesie ze sobą rozwój Internetu, pozostajemy obecnie na etapie obserwacji oraz przygotowania narzędzi i wiedzy, które pozwolą takie projekty wdrażać w przyszłości.” – wyjaśniają przedstawiciele JMP.

Jednocześnie dodają, że Biedronka stale rozwija obecność w sieci wykorzystując narzędzia do angażowania klientów. Przykładem jest platforma „Testujemy”, dzięki której konsumenci po zalogowaniu mogą wziąć udział w wyborze produktów trafiających następnie do oferty.

„Ponadto rozwijamy stronę internetową biedronka.pl, na której klienci mogą znaleźć aktualną ofertę sieci, listę sklepów czy m.in. przepisy kulinarne. Dodatkowo do dyspozycji klientów pozostawiamy specjalną aplikację mobilną, dzięki której użytkownicy mogą m.in. tworzyć swoje listy zakupów, przydatne podczas wizyty w stacjonarnym sklepie.” – tłumaczy biuro prasowe JMP.

Firma Jeronimo Martins Polska S.A. zarządza w Polsce siecią ok. 2700 sklepów Biedronka oraz siecią drogerii Hebe.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Dariusz 03.04.2016

    Szanowni Państwo mieszkam w Kielcach Chciałbym kupić 2 plandeki wodoodporne o wymiarach 3x4 m. Czy mogę prosić o wskazanie gdzie w Kielcach dostanę interesujący mnie produkt. Czy jest możliwość zamówienia onlaine a odebranie produktu we wskazanym sklepie. Bardzo proszę o informację. Dariusz Robak

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.