30.07.2020/13:05

Biedronka otwiera dwa nowe sklepy na Warmii i Mazurach

Od 30 lipca działają dwa nowe sklepy sieci Biedronka w północnej części kraju. Placówki otwarto w Biskupcu i Rybnie.

Sklep przy ul. Jesionowej 2 w Biskupcu jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 5 - 23:30, a w niedziele handlowe w godz. 7 - 21. Sklep przy ul. Lubawskiej 6b w Rybnie funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godz. 6 - 22, a w niedziele handlowe w godzinach 7 - 21. 

Sklep w Biskupcu został wyremontowany i spełnia wymagania formatu 2.0. dzięki czemu klienci wygodniej znajdą swoje ulubione produkty. Na sali sprzedaży zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi.  Sklep w Biskupcu jest przyjazny środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujących gaz CO2. Obok powstał parking z 50 miejscami postojowymi dla aut (w tym dwa przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych). Powierzchnia sali sprzedaży sięga prawie 600 mkw. Obsługa klientów odbywać będzie się przy 4 tradycyjnych kasach. Codziennie oferowane będzie świeże pieczywo wypiekane na bieżąco oraz dowożone z lokalnych piekarni. Ceny produktów będzie można sprawdzić dzięki 2 czytnikom zamontowanych na sali sprzedaży.

Nowy sklep w Rybnie, podobnie jak placówka w Biskupcu, jest oświetlany energooszczędnymi LED-ami a dwutlenek węgla wspomaga działanie regałów chłodniczych. Powierzchnia sali sprzedaży jest większa niż w Biskupcu i wynosi ponad 750 mkw. Parking za to jest tych samych rozmiarów, przez co wygodnie zaparkuje tu jednocześnie 50 klientów (również dwa miejsca dedykowane są osobom z dysfunkcjami ruchowymi). W nowej placówce zamontowano 5 tradycyjnych kas. Podobnie jak w Biskupcu na sali sprzedaży klienci znajdą 2 wygodne czytniki do sprawdzania cen produktów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także