19.12.2018/13:26

Biedronka otwiera nowy sklep w Nysie

W czwartek 20 grudnia br. przy ul. Racławickiej w Nysie została uruchomiona piąta placówka największego polskiego dyskontera w tym mieście.

 - Sklep przy ul. Racławickiej zaprojektowano zgodnie z konceptem 2.0. W nowej placówce ustawienie produktów jest bardziej przystępne dla klientów: wydzielane są odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, a także oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. W sklepach zastosowaliśmy innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, które przyczyniają się do poszanowania środowiska, jak oświetlenie LED, czy wykorzystanie gazu naturalnego CO2 do urządzeń chłodniczych, a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gazu propanu. Dzięki temu nasze placówki są bardziej przyjazne środowisku – mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego. 

Powierzchnia sali sprzedaży nowo otwartego sklepu wynosi ponad 767 m2. Działa w nim 5 kas, w których można płacić gotówką, za pomocą kart płatniczych lub BLIK-iem. Do dyspozycji klientów jest 80 miejsc parkingowych.

Sklep przy ul. Racławickiej w Nysie, będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, natomiast w niedziele handlowe w godz. 8-20.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.