17.09.2020/12:47

Biedronka otworzyła outlet we Wrocławiu

Sieć Biedronka uruchomiła kolejną placówkę w koncepcie outletu przemysłowego. To już trzeci taki obiekt w zasobach dyskontera.

Placówka działa przy ul. Baciarellego we Wrocławiu na piętrze, nad regularnym sklepem sieci Biedronka. W outlecie klienci mogą kupić artykuły przemysłowe po niższej cenie. Jak zaznacza portal investmap.pl, ceny są czasami niższe nawet o 80 proc. w stosunku do pierwotnej kwoty. W asortymencie znajduje się m.in. sprzęt AGD, RTV, kosmetyki oraz chemia gospodarcza, a także obrania

W outlecie w każdym tygodniu są także oferowane kolejne produkty, które nawiązują do aktualnej pory roku. Sieć rozpoczęła sprzedaż z mocną promocją – przy zakupie dwóch produktów przemysłowych każdy z nich można było dostać za pół ceny.

Wrocławska placówka to trzeci outlet przemysłowy Biedronki. Pierwszy został otwarty w lipcu 2018 roku w Poznaniu. Drugi ruszył w lutym zeszłego roku w Gdańsku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także