12.12.2018/14:24

Biedronka otworzyła pierwszy sklep w Skarbimierzu

Sieć rozwijana przez firmę Jeronimo Martins Polska dociera do kolejnych klientów. Sklep pod szyldem Biedronka został otwarty w Skarbimierzu.

Niewielki Skarbimierz w województwie opolskim ma już centrum dystrybucyjne Biedronki, a od 13 grudnia br. także pierwszy sklep sieci. Położona przy ul. Dębowej placówka została zaprojektowana według standardu 2.0, jest też wyposażona w ladę mięsno-wędliniarską i stoisko z kurczakiem z różna.

W nowo otwartym sklepie o powierzchni 400 m2 do dyspozycji klientów są 3 kasy, w których można płacić gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem poprzez aplikację mobilną banku klienta. Placówka oferuje parking z 30 miejscami postojowymi.

– Od teraz mieszkańcy Skarbimierza mogą liczyć na komfortowe zakupy w nowoczesnym, znakomicie wyposażonym sklepie Biedronka – mówi Małgorzata Rogosz, kierownik operacji i sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialna m.in. za nowy sklep Biedronka w Skarbimierzu.

Sklep przy ul. Dębowej zaprojektowano w layoucie 2.0. Oznacza to zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów: w sklepie wydzielone zostały odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, a także oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.