20.04.2020/19:02

Biedronka planuje renegocjację czynszów

Jeronimo Martins, właściciel Biedronki chce renegocjować płacone przez sieć czynsze. Firma argumentuje, że musi szukać dodatkowych pieniędzy, ponieważ wydaje sporo na środki czystości czy dodatkowe pensje – donosi money.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Biedra nie wykorzystuj sytuacji!! 19.05.2020

  Mam nadzieję, że właściciele lokali im odmówią - zgadzam się z komentarzami pod artykułem... szczyt bezczelności ze strony dyskontu !!

 • gija888 21.04.2020

  Szczyt bezczelności ze strony tej sieci!!!!!!!! najemcy powinni ich olać i dać ogłoszenie do takich sieci jak Delikatesy Centrum, Lewiatany, Groszki oraz inne do działów ekspansji, bardzo chętnie wynajmą je za tą same pieniążki.

 • Rozczarowany 21.04.2020

  To się nazywa społeczna odpowiedzialność biznesu ... Ręce opadają. Kasy fiskalne w wózkach, żeby wpuścić więcej ludzi do sklepu. Sklepy zastawione paletami, tak że nie sposób się minąć z innym klientem (a co z przepisami pproż i innymi?). Brakuje etykiet cenowych na półkach. Traktowanie pracowników ... bez komentarza. I jeszcze to - w marcu mieli żniwa sprzedaży - jestem prawie pewien że był to najlepszy marzec w ich historii, a do osób od których wynajmują lokale piszą, że nie mają za co sprzątać sklepów i chcą ich wycisnąć na czynszach ... Zwęszyli ... otóż to. Ktoś przypomni ile miliardów złotych zysku mieli w 2019 r?

 • Piczka 20.04.2020

  Zwęszyli krew i wiedzą, że to dobry moment na taki ruch

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.