19.01.2017/23:27

Biedronka podpisała umowę z firmą Wawel. Sieć szuka dostawcy marek własnych

Firma Jeronimo Martins Polska, do której należy sieć sklepów Biedronka poinformowała, że podpisała ze spółką Wawel umowę dotycząca dostaw produktów produkowanych pod markami ww. producenta na rok 2017.

Produkty firmy Wawel będą dostępne w ofercie Biedronki. I jak zapewniają przedstawiciele dystrybutora  „będziemy dokładać starań, by rozwijać sprzedaż poprzez odpowiedni dobór asortymentu, ofert czasowych oraz promocji”. Szczegóły umowy objęte są tajemnicą handlową.

Jednocześnie Jeronimo Martins Polska prowadzi proces przetargowy na dostawy produktów marek własnych w tej samej kategorii, produkowanych na zamówienie sieci Biedronka. - Przy wyborze dostawców tych produktów kierujemy się przede wszystkim otwartością na preferencje i oczekiwania klientów Biedronki - tłumaczy sieć. Na tym etapie firma rozważa współpracę w tym zakresie z kilkoma krajowymi dostawcami.

Aktualnie spółka Wawel dostarcza do sieci sklepów Biedronka – zarówno w ramach stałego asortymentu, jak i ofert okresowych – takie produkty jak czekolady, galaretki, cukierki.

Źródło: Komunikat Jeronimo Martins Polska przesłany do redakcji Radia Z

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.