02.08.2018/11:47

Biedronka powraca ze zmodernizowanym sklepem

W czwartek, 2 sierpnia br., o godz. 06:15 został otwarty po remoncie sklep Biedronka w Chmielniku przy ul. Kwiatowej 3. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów.

Celem przeprowadzonych w placówce w Chmielniku prac modernizacyjnych było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów. W placówce zostało zamontowane nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły także montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka.

– Oddajemy mieszkańcom Chmielnika sklep Biedronka w zupełnie nowej odsłonie. Jesteśmy przekonani, że wprowadzone rozwiązania modernizacyjne sprawią, że codzienne zakupy będą jeszcze bardziej komfortowe. Remont sklepu w Chmielniku wpisuje się w nasze plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W pierwszym półroczu 2018 roku wyremontowaliśmy 87 sklepów i planujemy kolejne modernizacje – mówi Tomasz Harasymiuk, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklep Biedronka w Chmielniku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.