30.09.2019/20:50

Biedronka przyspiesza z otwarciami. Celem jest 3000 sklepów w tym roku!

Sieć Biedronka chce w październiku mocno przyspieszyć z otwarciami nowych sklepów. Operator chce, co tydzień otwierać po kilka sklepów w całej Polsce. Czas najwyższy, bo firma zapowiedziała kilka miesięcy temu, że będzie chciała uruchomić w tym roku nawet 150 placówek.

Na koniec pierwszego półrocza br. spółka Jeronimo Martins Polska zarządzała siecią 2916 placówek. Władze sieci zapowiedziały, że w tym roku ruszy Biedronka nr. 3000. Jeśli firma chce osiągnąć ten cel, to przed siecią bardzo intensywne tygodnie pracy. W trakcie, których firma otworzy przynajmniej kilkadziesiąt placówek.

Wydaje się, że firma po kilku otwarciach sklepów z ostatnich tygodni, chce bardzo mocno przyspieszyć tempo otwarć – tylko 30 września otworzone zostaną aż 4 sklepy w regionach całej Polski. Otwarcia świętować będą Świecie na Kujawach, lubuski Konotop, małopolskie Mokrzyska i dolnośląska Oława. Kolejne dni października przyniosą następne otwarcia – klienci odwiedzą nowe sklepy m.in. w Gdyni i Nowym Sączu.

- Współcześnie klient od nowoczesnej sieci handlowej oczekuje nie tylko dużego asortymentu, ale również zastosowania innowacyjnych rozwiązań usprawniających zakupy. Z każdym tygodniem staramy się otwierać nowe placówki lub te które zmodernizowaliśmy do najnowszego standardu. Sklepy, które uruchamiamy zyskują nowe oblicze, są jeszcze bardziej przestronne i intuicyjne dla klientów – mówi Szymon Sochacki, dyrektor ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka.

Miejscowości, w których otwierane są nowe Biedronki są bardzo zróżnicowane, dla przykładu pierwsza Biedronka w Mokrzyskach przypada na 3200 mieszkańców, czyli wszystkich tam zameldowanych. Dla porównania po otwarciu 26 sklepu w Gdyni, na jedną Biedronkę będzie tam przypadało 9500 mieszkańców.

Na koniec pierwszej połowy 2019 roku Biedronka liczyła aż 2916 sklepów, które odwiedzało średnio 4 mln klientów w ponad 1100 miejscowościach w całej Polsce, celem na ten rok jest 3000 sklepów.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • maaaaasakra 03.10.2019

    Ale masakra kto tym pastowańcom na to w Polsce pozwala?? Panie Duda może by pan tak jak Trump pomyślał co ?? No tak ale do tego trzeba mieć mózg.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.