24.06.2020/15:33

Biedronka rozda vouchery na zakupy. Sieć chce zwiększyć częstotliwość odwiedzin sklepów

Biedronka ogłosiła kolejną promocję, w ramach której każdy, kto w środę (24 czerwca) kupi kawę Cafe D’Or Gold 200 g i każdy, kto w czwartek (25 czerwca) kupi zabawki, otrzyma voucher do wykorzystania na niemal cały asortyment dostępny w sklepach sieci. Tym ruchem dyskontowa sieć kontynuuje nakręcanie spirali nieustannych promocji, które mają zwiększyć częstotliwość odwiedzania sklepów w czasach pandemii.

Przy zakupie dwóch opakowań każdy posiadacz karty Moja Biedronka odbierze przy kasie voucher na 50 proc. ich wartości. Voucher jest do wykorzystania we wtorek, 30 czerwca, na niemal wszystkie, dowolnie wybrane produkty, poza towarami z kilku kategorii takich jak alkohol i artykuły tytoniowe.

W czwartek z kolei Biedronka organizuje podobną promocję na zabawki. Wydając na zakup zabawek minimum 50 zł, klienci otrzymają voucher o wartości 50 zł. Będzie można spożytkować go na nabycie produktów z różnych kategorii w środę, 1 lipca.

Zgodnie z regulaminem promocji, wartość rabatowanych produktów na paragonie (przed rabatem z vouchera) musi wynieść minimum 1 zł więcej niż wartość użytego vouchera. Przykładowo, uczestnik który posiada jeden voucher o wartości 5 zł może go zrealizować, dokonując jednorazowego zakupu za kwotę co najmniej 6 zł.

Ponadto voucherów nie można łączyć, a akcja promocyjna nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. To oznacza, że w ramach jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden voucher, otrzymany w ramach akcji promocyjnej. W ramach tych samych zakupów nie może natomiast wykorzystać żadnego innego vouchera.

Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Voucher może być wykorzystany wyłącznie do otrzymania rabatu na zakup produktów i nie może być wykorzystany celem otrzymania rabatu na jakiekolwiek usługi ani doładowania, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe, czy doładowania kart podarunkowych.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Morgan 03.08.2020

    To było dawno temu. Przecież ta informacja teraz zaśmieca internet....
    Może kasować to co nie jest aktualne. Wtedy mniej czasu będzie potrzeba na szukanie informacj....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.