24.09.2021/09:41

Biedronka rozpoczęła akcję "Dobra Torba", wspierającą Banki Żywności

Nie marnuję, bo dobrze przechowuję – pod takim hasłem 23 września br. wystartowała druga edycja akcji Dobra Torba. W jej ramach w sklepach sieci Biedronka pojawią się specjalne papierowe torby wspierające Banki Żywności, do których trafi 20 gr ze sprzedaży każdej z nich.  Dzięki temu każdy klient ma możliwość wsparcia Banków Żywności swoimi działaniami zakupowymi. Co więcej, tegorocznej towarzyszy specjalna kampania edukacyjna dotycząca przeciwdziałania marnowaniu żywności.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • anna m 24.09.2021

    należy zacząć od siebie i zachowywania łańcuchów chłodniczych, a nie godzinami palety z mięsem, czy nabiałem stoją nierozpakowane na sklepach. później klient donosi do domu zepsute, bądź zaczynające się już psuć "świeże" produkty i żadna akcja edukacyjna z pięknymi torbami nikomu nie pomoże

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także