08.06.2020/08:22

Biedronka rusza z promocją piwa

Na poniedziałek 8 czerwca 2020 r. Biedronka przygotowała promocję na piwo. Wybrane marki będzie sprzedawać w ofercie „6 + 6 gratis”. Czyli przy zakupie 12 butelek 6 najtańszych klient dostanie za darmo - informuje Fakt.

Biedronka przewidziała limit 24 piw na każdego klienta. Żeby skorzystać z promocji trzeba posiadać kartę „Moja Biedronka”. Sieć informuje, że oferta obowiązuje w godzinach otwarcia sklepów lub do wyczerpania zapasów.

Fakt przypomina, że w niektórych sklepach obowiązuje zakaz sprzedaży alkoholu po godzinie 22:00 (ich lista jest dostępna na stronie biedronka.pl).

Więcej w Fakcie

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Lesław 08.08.2020

  Piwo ogłupia a społeczeństwo jakie jest

 • Lesław 08.08.2020

  Ludzie kupują 8x24 piwa ,jakie limity . Widać jak upodlil się kraj a malolaci z biedronki cieszą się że na premie będzie.Wiec dla wszystkich radość .Pro społeczna akcja .Za następne 5 lat naród jeszcze głupszy naród jeszcze łatwiejszy

 • Rafik 09.06.2020

  Cwaniactwo Biedry nie zna granic. Głupota klientów także. Podczas ostatniej takiej promocji klienci rzucili się na wszelkie piwo na półkach. Nie doczytali jednak, że promocja dotyczy wybranego, waskiego asortymentu piw (a Biedra wydrukowala tak ulotki, by trudno było doczytać, jakie piwo obowiazuje w promocji). I tak glupcy nakupowali sobie 24 szt.w regularnej cenie.
  Rozmawialem wowczas z jedną z kasjerek - część klientów orientowała się juz podczas skanowania produktow i wycofywała sie z zakupu. Przy okazji wtykając różne inwektywy nic nie winnej kasjerce...
  Glupich nie sieją...

 • jack 08.06.2020

  biedronka i piwo kpina w tym się nawet nóg nie da umyć a co dopiero pić
  cena piwa zaczyna sie od 6 zł za butelkę

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.