Biedronka, Tesco i Żabka: Trzy spojrzenia na kategorię karmy dla zwierząt
Karmy dla zwierząt są dostępne w zdecydowanej większości sklepów spożywczych. Jednak oferowany asortyment różni się znacząco w zależności m.in. od rodzaju placówki, jej wielkości czy lokalizacji. Dlatego porównaliśmy półki z produktami dla czworonogów w hipermarkecie, dyskoncie i sklepie convenience.
Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.
Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus
Posiadasz subskrybcję? Zaloguj się.
-
Dostęp 30 dni19.99 zł - 30 dni
-
Prenumerata roczna WH Plus399.99 zł - 365 dni
- Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
- Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
- Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
- 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
- Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
- Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
- Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
- Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
2 komentarze
-
26.09.2019
Moj kot to najbardziej te z zabki karme lubi jesc.
-
10.09.2019
Dobrze by jeszcze zbadać jakość tego, co w artykule szumnie nazywa się karmą gotową. Gotowa jest. Ale czasem lepiej karmić zwierzę tym, co się ma w domu, niż podawać mu te "karmy" z półek w marketach. Zboża, węglowodany, powinny w żywieniu czworonogów stanowić kilka %. W puszce mięsnej 400g za 1,99zł, to mięsa jest 4%, a reszta węglowodany. I jeśli puszka z kosztem wytworzenia, marżą producenta, marżą sklepu i VATem (nawet jeśli to tylko 8%) kosztuje tyle, ile kosztuje, to jaka jest jakość tego mięsa w puszce?
2