02.01.2018/07:57

Biedronka uruchomiła sklep w Błoniu

Pod koniec grudnia w podwarszawskiej miejscowości Błonie wystartował nowy sklep Biedronka. Wcześniej w tym miejscu działał Top Market.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • fantomas 03.01.2018

  Akurat nie o foliówki mi chodziło,ale o inne artykuły o biedrze,których jest codziennie bez liku na tym portalu,a o polskim handlu prawie nic. Dlatego polscy konsumenci, 8 na 10 uważa, że to polskie sklepy. A oni już zdominowali/47 mld obrotu FMCG/ i końca nie widać.Ta pazerność i likwidacja po trupach naszych polskich sklepów/teraz w małych miejscowościach-musi zastanawiać? Dlaczego obecny prawicowy Rząd nic nie robi ,aby temu zapobiec.i niech nikt mi nie mówi ,że jest wolny rynek UE, bo w innych krajach nikt tak nie zdominował ,w tak krótkim czasie handlu, jak u nas.Mówmy o tym głośno !!

 • Bambolejro 03.01.2018

  @fantomas rozumiem że według ciebie jak redakcja pisze o obchodzeniu opłaty za torebki foliowe przez Biedronkę to też jej robi "przysługę"? Zejdź na ziemię.

 • fantomas 03.01.2018

  To już 5 artykuł na temat biedry w tym dniu. Droga redakcjo opamiętaj się. Ile Wam płacą za tę przysługę? Kiedyś tego pożałujecie....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.