19.08.2019/09:22

Biedronka uruchomiła sklep z... siłownią plenerową

Pierwsza Biedronka w Rewalu uruchomiona została przy ul. Topolowej 2. Sieć chwali się, że zakupy w sklepie klienci mogą łączyć z dbaniem o zdrowie - to dlatego, że z tyłu sklepu mieści się siłownia plenerowa.

Biedronka w Rewalu ma salę sprzedaży o powierzchni 760 mkw. oraz wyposażona została w sześć stanowisk kasowych. W czasie intensywnego sezonu letniego zatrudnionych w sklepie jest 30 osób.

Na zmotoryzowanych klientów czeka parking liczący 60 miejsc postojowych, z czego dwa zarezerwowane są dla osób niepełnosprawnych.

- Sklep został urządzony z zastosowaniem nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Zamontowano w nim oświetlenie LED, a w urządzeniach chłodniczych zastosowano ekologiczny gaz - tłumaczy dyskonter.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Diego 26.08.2019

    Co ma piernik do wiatraka? Ciekaw jestem, jak handlowiec im to wcisnął?! :D

  • dark 20.08.2019

    Oświetlenie LED i ekologiczny gaz, to w Polsce od kilku lat standard. Więc nie opowiadajcie bajek.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.