15.07.2021/15:40

Biedronka w najbliższą niedzielę "niehandlową" otworzy więcej sklepów [LISTA BIEDRONEK Z USŁUGAMI POCZTOWYMI]

Usługa odbioru paczek wdrażana jest w kolejnych sklepach sieci Biedronka. Dzięki temu - jak wynika z ustaleń portalu wiadomoscihandlowe.pl - w najbliższą niedzielę działać będzie więcej dyskontów tego operatora niż miało to miejsce 11 lipca. Formalnie sklepy staną się bowiem placówkami pocztowymi, a to uprawnia właściciela firmy do otwarcia marketów w siódmy dzień tygodnia.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

9 komentarzy

 • Raf 25.07.2021

  Czy ta list będzie się co tydzień wydłużać?

 • pracuję w niedziele 21.07.2021

  Lucek, są ludzie, którym nie przeszkadza pracować w niedzielę i nic wam do tego. Wasze prawo do odpoczynku kończy się tam, gdzie zaczyna nasze do dobrowolnej pracy w niedziele. Nie właźcie innym z butami w nasze życie, a swiat będzie piękniejszy.

 • pracuję w niedziele 21.07.2021

  Lucek, są ludzie, którym nie przeszkadza pracować w niedzielę i nic wam do tego. Wasze prawo do odpoczynku kończy się tam, gdzie zaczyna nasze do dobrowolnej pracy w niedziele. Nie właźcie innym z butami w nasze życie, a swiat będzie piękniejszy.

 • Lucek 21.07.2021

  Zrobić porządek z tymi falandyzatorami prawa .Jak ma być zamknięte w niedziele to ma być tylko rodziny mogły handlować .Rząd nic nie robiąc z tym staje się śmieszny niepoważny .Związek Solidarność bo to jego projekt powinien spikietować sejm bo ich poniekąd ludzki pomysł inicjatywa zamieniana jest w pył prze kauflandy biedronki itp.

 • Słownik 17.07.2021

  Katowiceeee, gdzie są :< Smutek odczuwam, mam nadzieję, że pokażą nierządowi fucka i też otworzą.

 • Ada 16.07.2021

  @Lili, mylisz się. Poczta Polska ma otwarte w niedzielę (niektóre placówki). Wejdź sobie na stronę PP i sprawdź na mapie.

 • Przecież instytucje zamknięte są w niedziele 15.07.2021

  To są jaja urzędy zamknięte, poczta zamknięta a ludzie do roboty w niedizle choć główny pracodawca usługi jest zamknięty.... Kto te ustawy. Pisał, otowrzyc urzędy! Otworzyć wsyztko jak otwiera się handel w niedzielę a nie tylko wybrane dziedziny!

 • Lili 15.07.2021

  To dlaczego poczta polska ma w niedzielę wolne? Dlaczego oni nie pracują?

 • Max 15.07.2021

  Zastanawiam się dlaczego rządzący nie potrafią sobie dać rady z tym przestępczym procederem??? Wystarczy, że będą otwarte wyłącznie stacje benzynowe i finito.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także