08.07.2020/19:48

Biedronka w Nowym Sączu czasowo zamknięta z powodu koronawirusa

Sklep sieci Biedronka przy ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu został we wtorek 7 lipca czasowo zamknięty z powodu pozytywnego testu na koronawirusa u pracownika tego sklepu. Zgodnie z zaleceniami Sanepidu wszyscy pozostali pracownicy tej placówki zostali poddani kwarantannie.

Nowosądecki sklep Biedronki został natychmiast poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i od środy 8 lipca jest ponownie dostępny dla klientów w godzinach od 6:00 do 23:30, a jego załogę stanowią inni pracownicy sieci.

- Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć – komentuje Biuro Prasowe sieci Biedronka.

Przedstawiciele Biedronki podkreślają, że wszystkie wewnętrzne procedury stosowane przez sieć są zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a w ich realizacji operator ściśle współpracuje z lokalnymi organami inspekcji sanitarnej.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Jaaa 12.07.2020

    A ja robiłam tam zakupy dokładnie 7 lipca przed 18 więc nie wiem kiedy sklep mógł być zamknięty....

  • Ignis 11.07.2020

    Tylko szkoda, że Biedronka nie poinformowała sama o tym, że coś takiego miało miejsce. Przecież do niej przychodziło wielu ludzi na zakupy. Byłem tam dzień przed zamknięciem i dzień po zamknięciu, nie było żadnej informacji, by klienci, którzy tam robili zakupy przez ostatnie dni uważali i ograniczyli albo zaprzestali gdziekolwiek chodzić przez kilka dni.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.