24.08.2018/15:10

Biedronka w nowym standardzie startuje w Katowicach

W sobotę, 25 sierpnia br., o godz. 6:30 zostanie otwarty nowy sklep Biedronka przy ul. Mysłowickiej 84 w Katowicach. Placówka odpowiada najnowszym standardom sieci Biedronka 2.0.

– Nowy sklep w Katowicach to Biedronka 2.0. Koncept ten opiera się na nowym, zoptymalizowanym ustawieniu produktów, bardziej przystępnym dla klientów. Zgodnie z nim wydzielone są strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W nowym sklepie Biedronka znajdzie się wszystko, czego oczekują konsumenci od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej – mówi Konrad Król, odpowiedzialny za sklep Biedronka w Katowicach.

Sala sprzedaży nowego sklepu wynosi 743 mkw., w placówce jest pięć kas. Klienci będą mogli również korzystać z kilkudziesięciu miejsc parkingowych.

Placówka została zaprojektowana według nowych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka. Wyposażenie sklepu oparte jest na zastosowaniu technologii, takich jak: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.