11.09.2018/14:44

Biedronka wprowadza do oferty in-out kolejną setkę płyt winylowych

Biedronka regularnie wprowadza do oferty płyty artystów różnych gatunków muzycznych. W ramach „Wielkiego Festiwalu Płyt Winylowych” od 17 września br. do Biedronki trafi ponad sto różnych tytułów czarnych krążków. Dostępne będą do końca miesiąca.

Winyle po raz pierwszy zostały wprowadzone do Biedronki w 2016 r. i już wówczas okazały się marketingowym sukcesem. Od tego czasu po czarne krążki dostępne w sieci chętnie sięgają zarówno ci starsi melomani, jak i przedstawiciele młodego pokolenia.

– Jesteśmy przekonani, że moda na winyle nie jest chwilowa, tylko wynika z tęsknoty za wyjątkową dla czarnych płyt jakością dźwięku. W najnowszej ofercie Biedronki z pewnością znajdą coś dla siebie miłośnicy wszystkich gatunków muzycznych – mówi Bartłomiej Jarzyna, kupiec odpowiedzialny za ofertę płyt winylowych w Biedronce.

W ramach „Wielkiego Festiwalu Płyt Winylowych” melomani będą mogli sięgnąć zarówno po krążki z muzyką klasyczną, rapem czy reggae. Coś dla siebie znajdą zwolennicy muzyki rockowej i fani legend muzyki lat 80-tych i 90-tych.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • doc. Furman 12.09.2018

    Ale jakie tytuły ??? Artykuł o kant dupy potłuc...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.