21.12.2016/09:48

Biedronka wprowadza do sprzedaży kolejne Świeżaki

Począwszy od środy 21 grudnia, w sklepach sieci Biedronka klienci mogą kupić nowe zabawki z tzw. Gangu Świeżaków. Pomarańcza Pamela oraz banan Bruno są do nabycia dla posiadaczy karty Moja Biedronka w cenie 24,98 zł za sztukę (bez karty - 49,99 zł). Promocyjna cena obowiązuje tylko do Wigilii Świąt Bożego Narodzenia.

Dwa nowe pluszaki otrzymają także klienci Biedronki, którzy zwyciężyli w konkursie organizowanym na stronie internetowej sieci. Konkurs, w którym nagrodami były banan Bruno i pomarańcza Pamela, polegał na uzupełnieniu komiksów.

Przypomnijmy, pierwsza edycja Gangu Świeżaków, w której także można było nabyć maskotki, zakończyła się 20 listopada. Akcja okazała się tak popularna, że w wielu sklepach zabrakło maskotek oraz naklejek potrzebnych do ich zdobycia, wydawanych przez kasjerów. Jednocześnie handel Świeżakami kwitł (i wciąż kwitnie) w internecie.

Z kolei od 24 listopada do Wigilii w sklepach dyskontowej sieci prowadzona jest kolejna akcja, tym razem pod nazwą Gang Świeżaków Świątecznie. W jej ramach klienci nabywać mogą nie pluszaki, lecz karty do gry oraz świąteczne naklejki do specjalnego albumu.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • Mskr 23.12.2016

    Ja i moja mama byliśmy we wtorek 20 w biedronce w bytomiu to juz było za posiadaniem karty moja biedronka 24, 98 KŁAmieCiE

  • ale ... 22.12.2016

    ... ale świetnie czytany!

  • mieszko1 22.12.2016

    bardzo przydatny

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.