28.02.2017/08:19

Biedronka wprowadziła zupy z własnej produkcji do sklepów w całym kraju

Biedronka sprzedaje produkowane we własnej fabryce „Zupy z Naszej Kuchni“ w sklepach sieci w całej Polsce. Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl od końca listopada zupy produkowane w zakładzie w Parzniewie k. Warszawy mogą kupić klienci ponad 2720 sklepów Biedronka.

Obecnie w sklepach Biedronki nabyć można osiem rodzajów zup kremów: z grzybów leśnych, pomidorowy, pomidor z ciecierzycą, z brokułów, z buraków i czerwonej soczewicy, z marchewki i soczewicy oraz z kukurydzy i kaszy jaglanej. Produkty przygotowywane są z użyciem świeżych warzyw, bez konserwantów i stanowią gotowe danie pozwalając zaoszczędzić czas poświęcony na przygotowanie posiłków.

Przedstawiciele Jeronimo Martins Polska zapowiadają, że w planach jest wprowadzanie kolejnych smaków zup. I podkreślają, że inwestycja – we własny zakład produkcyjny - doskonale wpisuje się w panujące trendy żywieniowe i poszukiwanie przez klientów wysokiej jakości gotowych posiłków o dużych walorach żywieniowych.

Przypomnijmy, że na początku sierpnia 2016 r. firma Jeronimo Martins Polska, do której należy sieć sklepów Biedronka, uruchomiła pod Warszawą fabrykę zup gotowych do spożycia.

Spółka Jeronimo Martins Polska zainwestowała w projekt już ponad 30 mln zł. Zakład produkcyjny ulokowano w Parzniewie k. Warszawy. Wcześniej, w 2014 r., Biedronka uruchomiła tam już centrum regionu i centrum dystrybucyjne.

Pierwsze trzy rodzaje zup - krem pomidorowy z pomidorem malinowym, krem brokułowy i krem kalafiorowy - trafiły na półki sklepów Biedronka 10 sierpnia. Pod koniec sierpnia 2016 r. „Zupy z Naszej Kuchni” dostępne były w 123 warszawskich sklepach Biedronka, pod koniec listopad pojawiły się  już w całym kraju.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem sieci ponad 2720 sklepów Biedronka, które działają w ponad 1000 miejscowości. Firma Jeronimo Martins zatrudnia w Polsce ponad 55 tys. pracowników. Od 1995 r. grupa zainwestowała w Polsce ponad 11 mld zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.