30.09.2016/13:09

Biedronka wyda 100 mln zł na kolejne podwyżki płac dla pracowników

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, kontynuuje podnoszenie płac pracownikom swoich sklepów i centrów dystrybucyjnych. Od 1 października 2016 r. pensja sprzedawcy-kasjera z trzyletnim stażem pracy wzrośnie z 2450 do 2600 złotych brutto. Jest to już druga podwyżka płac realizowana przez sieć w tym roku – pierwsza weszła w życie w kwietniu. Tym samym na podwyżki płac w całym 2016 roku Biedronka dodatkowo przeznaczy ponad 100 mln zł.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • kara 17.12.2016

  Tylko szkoda że te informację są nieprawdziwe !!! Dziwnym trafem zatrudniona zostałam w listopadzie i dostałam na dzień dobry 2020 zł brutto na pełny etat !!! Nie wspomnę o pracy po 10 godzin i że człowiek jest niewolnikiem od wszystkiego.

 • sprzedawca 03.10.2016

  Zainwestowali z ogromnych zysków zarobionych w Polsce. Ciekawe, ile zysków oprócz tego przetransferowali do Portugalii.
  Pracownikom płacą lepiej niż polskie sklepy, ale wydajność na 1 zatrudnionego musi być u nich co najmniej dwukrotna w stosunku do marketów polskich. Więc płaca powinna być podwójna. To mamienie ludzi, co oni podają. Muszą podwyższyć, gdyż ludzie u nich nie chcą harować.

 • Super 03.10.2016

  Super. Teraz czekamy na podwyżki w takiej jednej sieci której nazwa zaczyna się na "A"...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.